flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

 

До уваги суддів та працівників апаратів судів!!!!!!

 

В Солом'янському районному суді м. Києва судові засідання у режимі відеоконференції відбуваються за адресами: м. Київ, вул. Полковника Шутова, 1 та м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 25.

 

Для забезпечення проведення судових засідань в режимі відеоконференції між Солом’янським районним судом м. Києва та іншими судами ПРОСИМО завчасно направляти копії ухвал відповідно до вимог чинного процесуального законодавства та при вирішенні питання щодо проведення судових засідань в режимі відеоконференції  враховувати графік роботи суду:

 

Графік роботи суду:

Понеділок – четвер

з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.

П’ятниця

з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.

Субота та неділя

вихідні дні

Обідня перерва

з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

 

З метою підвищення ефективності використання систем відеоконференцзв’язку, а також для уникнення призначення на один і той же час декількох судових засідань через велику кількість ухвал про проведення судових засідань в режимі відеоконференції з Солом’янським районним судом м. Києва, просимо бронювати дату та час проведення судового засідання через WEB-програму «Бронювання систем відеоконференцзв'язку» vr.court.gov.ua.

В приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Полковника Шутова, 1, для проведення відеоконференції обладнано два зали – зал «ВКЗ» та зал «Свідок», в приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 25, для проведення відеоконференції обладнано один зал – зал «ВКЗ», а тому, просимо враховувати дані обставини при бронюванні залів та, окремо просимо зазначати в ухвалі адресу приміщення суду, за якою заброньовано зал для проведення відеоконференції.

Крім того, наполегливо просимо, не бронювати зали судових засідань на час обідньої перерви, оскільки працівники суду час, відведений на обідню перерву, використовують на власний розсуд, а тому ухвали інших судів про призначення судових засідань в період з 13 год. 00 хв. по 13 год. 45 хв., а також в неробочий час, будуть залишатись без виконання.

 

З питань проведення судових засідань в режимі відеоконференції за адресою: м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 25, звертатись за телефоном:  +38 (044) 249-79-28

 

З питань проведення судових засідань в режимі відеоконференції за адресою: м. Київ, вул. Полковника Шутова, 1, звертатись за телефоном:  +38 (066) 553-97-80  Бренич Андрій Михайлович